Fundacja

Zespół

Jack Meikrantz

Jack pochodzi Pensylwanii. Aktualnie studiuje na American University (AU) i specjalizuje się w polityce zagranicznej oraz w bezpieczeństwie, z regionalnym naciskiem na Europę.

Do tej pory Jack miał styczność z prowadzeniem badań politycznych na AU, zwłaszcza w odniesieniu do amerykańskiej polityki zagranicznej i danych wyborczych. Zanim poszedł na uniwersytet, pracował jako stażysta informatyk w firmie przewozowej i w swojej lokalnej szkole; pracował także jako stażysta kampanii wyborczej Toma Brier’a do Kongresu USA, jak również jako Koordynator Specjalnych Wydarzeń w Dickinson College.

W przyszłości Jack chciałby zajmować się polityką międzynarodową i jest podekscytowany nowymi perspektywami na temat ustawodawstwa, które ODF może zaoferować.

Interesuje się polityką międzynarodową, historią oraz geografią, i czeka z niecierpliwością na wybory w Belgii, jak również do Parlamentu Europejskiego w 2024 roku. Jack lubi również football amerykański, górskie wycieczki, łowienie ryb, kajakowanie i podróże.

Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty w bitcoin