Zaproszenie na konferencję „Mołdawia na rozdrożu”

W imieniu Fundacji Otwarty Dialog i deputowanych do Parlamentu Europejskiego Anny Fotygi (ECR, Polska), Ramony Nicole Mănescu (EPP, Rumunia), Renate Weber (ALDE, Rumunia) i Rebecci Harms (Zieloni/EFA, Niemcy), mamy przyjemność zaprosić na konferencję na temat aktualnej sytuacji politycznej oraz sytuacji w dziedzinie praw człowieka w Republice Mołdawii z udziałem:

- Maii Sandu, prezes Partii Akcji i Solidarności (Partidul Actiune si Solidaritate), kandydatki w wyborach prezydenckich w 2016 roku;
- Andreia Nastase, przewodniczącego Partii Platforma Godność i Prawda (Partidul Platforma Demnitate si Adevar);
- Natalii Morari, niezależnej dziennikarki, prezes Stowarzyszenia „Media Alternativa” i „MediaSapiens” TV Production Company;
- Any Ursachi, prawniczki i obrończyni praw człowieka, założycielki ruchu społecznego #NuMaTem - #I’mNotAfraid ;
- Alexandru Machedona, działacza społecznego, filantropa, dyrektora generalnego „StarNet” Holding;
- Lyudmyly Kozlovskiej, obrończyni praw człowieka, Prezes Fundacji Otwarty Dialog.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli w środę, 04.05.2017, w godzinach 12:30 - 14:00 w sali ASP 3G3.

Spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim. Jeśli potrzebują Państwo przepustki do Parlamentu Europejskiego, prosimy o kontakt z biurem Fundacji Otwarty Dialog: tomasz.klosowicz@odfoundation.eu, podanie swojego adresu e-mail, imienia i nazwiska, daty urodzenia, obywatelstwa, ID/numeru i serii paszportu. Koniec rejestracji - piątek, 28.04.2017.