Gorące tematy:

Zostań wolontariuszem Fundacji Otwarty Dialog i pomagaj Ukrainie

Lubisz pomagać innym? Chcesz w wolnym czasie robić coś niezwykłego? Masz ochotę poznać nowych, ciekawych ludzi, którzy podobnie jak ty wolą dawać niż brać? Już dziś dołącz do zespołu wolontariuszy Fundacji Otwarty Dialog i dołóż swoją cegiełkę do pomocy dla Ukrainy.

To, że zarabiamy pozwala nam przetrwać. Naprawdę żyjemy dopiero wówczas, gdy dzielimy się z innymi. Winston Churchill

Wolontariat to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu. Pomaganie innym uszlachetnia nas jako ludzi. Pozwala nam na samorealizację, nabywanie nowych umiejętności i lepsze poznanie nas samych. W naturalny sposób daje impuls do zwiększenia poczucia własnej wartości i zadowolenia z życia.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną do pomagania innym, posługujesz się w sposób komunikatywny językiem rosyjskim i/lub ukraińskim, szybko adaptujesz się do pracy w nowym zespole i dysponujesz wolnym czasem nie tylko w weekendy to jesteś wprost idealnym kandydatem/kandydatką do naszego zespołu wolontariuszy.

Znajomość Warszawy, podstaw prawa pracy czy doświadczenia związane z legalizacją pracy i pobytu dla cudzoziemców w Polsce – te  atuty będą przez nas mile widziane jako dodatkowa zaleta.

Już dzisiaj wyślij maila do Matusza – [email protected] i zgłoś się do ekipy ponad pół tysiąca wolontariuszy Fundacji Otwarty Dialog.