Gorące tematy:

Jak szukać pracy w Polsce. Spotkanie z Volodymyrem Łychotą

We wtorek 24.03.2015 r. o godzinie 17:00 w centrum Ukraiński Świat przy ulicy Nowy Świat 63 odbędzie się spotkanie z Volodymyrem Łychotą, specjalistą z zakresu skutecznego poszukiwania pracy w Polsce. 

Wolodymyr Łychota jest właścicielem Agencji Rekrutacyjnej “Injaz”, będącej członkiem Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce. Misją, którą realizuje, jest zbliżenie narodów polskiego i ukraińskiego poprzez znalezienie korzystnych dla obu stron form zatrudnienia i zacieśnianie więzi gospodarczych. Jest on również autorem poradnika zatytułowanego „Jak znaleźć pracę i osiedlić się w Polsce” (Как найти работу и обосноватьсяв Польше), adresowanego do Ukraińców, którzy zdecydowali się przyjechać do Polski.

Spotkanie będzie kolejnym w ramach cyklu. Tematem przewodnim będą metody skutecznego poszukiwania pracy w Polsce. Dodatkowo Volodymyr Łychota udzieli praktycznych porad, m.in. wskaże przydatne adresy stron internetowych i instytucji, które mogą okazać się pomocne podczas szukania zatrudnienia czy dochodzenia praw pracowniczych.