Gorące tematy:

Rób zakupy i pomagaj Ukrainie. Fundacja Otwarty Dialog dołączyła do FaniMani!

Przy okazji zakupów dokonywanych w internecie można wesprzeć Fundację Otwarty Dialog, której przekazany zostanie określony procent wartości transakcji – nie obciążając przy tym dodatkowo konsumenta. Darowizna, w wysokości określonego procenta od wartości transakcji, zostanie przekazana przez sklepy internetowe na rzecz wybranej NGO.  

Chcąc wspomóc Fundację należy wejść na fanimani.pl wybrać Otwarty Dialog, kilkając na naszym profilu ‘wspieram’. Twój wybór zostanie zapamiętany przez system. Następnie przez fanimani.pl można wybrać sklep internetowy, który uczestniczy w akcji. Wybór jest bardzo szeroki, do akcji włączyło się ponad 400 sklepów się m.in. takie marki jak Empik, Merlin, Saturn, Neo24, czy Auchan.

Dodatkowo istnieje możliwość pobrania i zainstalowania specjalnej wtyczki do przeglądarki internetowej. Powstała ona z myślą o tych, którym zdarza się zapomnieć podczas zakupów w internecie o skorzystaniu z fanimani.pl i wsparciu Fundacji Otwarty Dialog. Wystarczy zainstalować ją w swojej przeglądarce – dzięki niej przy każdym wejściu na stronę sklepu będącego partnerem FaniMani wyświetli się przypomnienie o możliwości wspierania naszej Fundacji. Teraz wystarczy kliknąć w otrzymane powiadomienie i już można robić zakupy jak zwykle!

ZAINSTALUJ WTYCZKĘ

Nasza Fundacja obok międzynarodowych misji obserwacyjnych, dokumentujących m.in. naruszenia praw człowieka oraz naruszenia praw wyborczych wspiera także Ukrainę. By dowiedzieć się na co jeszcze przeznaczamy przesłane nam środki wejdź TUTAJ.