Gorące tematy:

Współpraca z DzialajmyRazem.pl

W ramach akcji #PosiłekDlaLekarza pozyskujemy środki na dostawy posiłków dla pracowników służby zdrowia. Ale jesteśmy tylko jedną z wielu inicjatyw pomocowych, które powstały spontanicznie miesiąc temu w Polsce, po wybuchu pandemii koronawirusa w Europie i wprowadzeniu związanych z nią restrykcji. 

Stworzona przez pracowników rzeszowskiej firmy G2A platforma DzialajmyRazem.pl, stała się instrumentem łączącym potrzebujących pomocy z przedsiębiorcami mogącymi zaoferować im swoje wsparcie. 

W początkowym okresie akcji, poboczną lecz intensywną działalnością było dla nas bezpośrednie kojarzenie ze sobą firm (producentów żywności i hurtowników) ze szpitalami – zgłaszali się bowiem do nas jedni i drudzy. Sojusz z DzialajmyRazem.pl umożliwił nam profesjonalizację działań w tym obszarze – kierujemy ich odtąd bowiem do naszego partnera, który prowadzi zarówno zweryfikowaną bazę potrzeb i ofert pomocy, oraz pomaga w kojarzeniu obydwu stron. 

Wykorzystując tzw. AdGrant od firmy Google, umożliwiliśmy także jego wykorzystanie na potrzeby promocji platformy DzialajmyRazem.pl. 

Bo razem jesteśmy skuteczniejsi.

Czytaj także: