Gorące tematy:

Pomóż Ukrainie, zwiedzając Warszawę!

Już 9 marca, na ulicach Warszawy odbędzie się nietypowe wydarzenie zorganizowane przez Fundację Otwarty Dialog. Wszyscy chętni, którzy chcą wyrazić swoje wsparcie dla Ukrainy, będą mogli wziąć udział w grze miejskiej  „Graj dla Ukrainy!”, podczas której wolontariusze Fundacji będą zbierać do puszek datki na pomoc potrzebującym na EuroMajdanie.  

EuroMajdan trwa. Ukraina nadal potrzebuje naszej pomocy.  Każdy głos poparcia, każdy gest znaczą bardzo wiele. Możesz wyrazić swoje wparcie w nietypowy sposób. Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Graj dla Ukrainy!”, podczas której wolontariusze Fundacji  Otwarty Dialog będą zbierać datki na pomoc potrzebującym na EuroMajdanie.

Dołącz do nas! Zabierz przyjaciół i rodzinę. Przeżyj przygodę, pomóż Ukrainie!  Startujemy już 9 marca o godz. 14.00 z Placu Teatralnego. Treść pierwszej wskazówki przekażemy do 7 marca na adresy mailowe Uczestników (zgromadzone podczas rejestracji online),  opublikujemy ją również na Facebooku.  Zagadkę, która poprowadzi Was do kolejnego punktu informacyjnego, otrzymacie  na Placu Teatralnym (w punkcie rejestracji).

Na wszystkich chętnych, którzy podejmą wyzwanie i wezmą udział w wydarzeniu, czekają upominki, zaś pierwsze 10 osób, które jako pierwsze dotrą na metę, otrzymają dodatkowe nagrody. W trakcie trwania gry nie zabraknie miłych akcentów, zarówno polskich, jak i ukraińskich.

Każdy uczestnik, który chce wziąć udział w grze, zgadza się na przekazanie darowizny w dowolnej kwocie na pomoc EuroMajdanowi. Środki zebrane przez Fundację Otwarty Dialog  podczas gry, zostanę przeznaczone na wsparcie społeczeństwa obywatelskiego na Ukrainie, w szczególności na działania wolontariuszy mające na celu obserwację naruszeń praw człowieka, edukację i przekazywanie pomocy humanitarnej. Więcej o działalności misji znajduje się na stronie maidan24.pl Zgłoszenia do udziału w grze należy dokonać  w dniach 27.02-6.03, rejestrując się online pod adresem: http://tiny.pl/qpdf9.

Scenariusz gry miejskiej został opracowany przez Patryka Stryjewskiego. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Otwarty Dialog.

Regulamin wydarzenia  oraz formularz zgody  rodziców na udział w grze miejskiej dla osób niepełnoletnich dostępny jest do pobrania poniżej:

Regulamin Gry Miejskiej: https://odfoundation.eu/files/pdf/Regulamin.pdf
Zgoda rodziców na udział w grze miejskiej: https://odfoundation.eu/files/pdf/Zgoda.pdf